KONST / Litografier / Färglitografi 12575422
nr 1257 5422
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 53/225. Motivet: 60x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:40:58
100 kr
350 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner